Полетів за власний кошт разом з родиною. У Зеленського підтвердили, що він відпочиває в Омані

Полетів за власний кошт разом з родиною. У Зеленського підтвердили, що він відпочиває в Омані

Фото: УНІАН

У президента там запланована зустріч на найвищому рівні.

Президент Володимир Зеленський разом з родиною перебуває в Омані, що у Південно-Західній Азії. Про це повідомили в Офісі президента. 

Повідомляється, що туди він полетів за власний кошт разом зі своєю родиною рейсовим літаком. "Там найближчими днями у глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні", - йдеться у повідомленні.

Також у Офісі президента заявили, що в Омані Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій до України.

Слід зауважити, що раніше у ЗМІ була інформація, що 2 січня президент залишив свою резиденцію "Гута" в Івано-Франківській області та вирушив до Києва. Звідти літаком полетів у Оман. 

Як повідомлялося, після перемоги на виборах, у квітні, Володимир Зеленський відпочивав у Туреччині. Після відпочинку разом із родиною виїхали із п’ятизіркового готелю у Бодрумі. У VIP-терміналі місцевого аеропорту його проводжали губернатор регіону Есенгуль Дживилек та очільник виконавчої влади району Ерен Араслан.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація