Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Полетять голови". Начальник Генштабу розповів про розслідування вибухів у Балаклії

Унаслідок вибухів загинули три людини.

Причиною нещодавніх вибухів на військовому арсеналі в Балаклії на Харківщини, внаслідок яких загинули троє людей, стала службова халатність. Посадові особи через це понесуть відповідальність.

Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

"Це був перший випадок у Збройних силах, коли під час інциденту на складах боєприпасів загинули військові сапери. Хочу висловити співчуття родинам людей, які втратили життя. Розслідування цієї трагедії, що сталася в Балаклії, зараз триває", - сказав Хомчак.

Він зазначив, що останні події в Балаклії не мають нічого спільного із підривами військових арсеналів, які сталися у попередні роки.

"Я брав участь у розслідуванні в усіх тих арсеналах як головний інспектор Збройних сил, тож можу ці події порівнювати. Тут був випадок халатності тих, хто мав контролювати та організовувати цю роботу. Тому, коли завершиться розслідування, гарантую, багато хто позбудеться своїх посад, а можливо, й піде зі Збройних сил за те, що вони це допустили. Я нікому не буду вибачати таких випадків, тому що безкарність породжує лише більший безлад і небезпеку", - наголосив Хомчак.

Нагадаємо, 15 листопада на території артилерійської бази в Балаклії на Харківщині сталося близько 20 вибухів. Унаслідок цього загинули троє людей, травми дістали ще четверо. Причини та обставини, за яких сталися нові вибухи, будуть з'ясовувати слідчі Державного бюро розслідувань. За фактом вибухів на військову арсеналі відкрито провадження за статтею про недбалість службової особи. 

Відео Сотні людей з квітами прийшли попрощатися з саперами, які загинули від вибухів у Балаклії

Це прапорщик Дмитро Мовчан та старший солдат Денис Ярмак. Обом було по 26 років, в Дмитра залишились двоє маленьких дітей, в Дениса - мати. Сотні людей прийшли провести військових в останню путь. Колеги загиблих саперів кажуть: вони були одними з найкращих фахівців у своїй справі.  

Сотні людей з квітами прийшли попрощатися з саперами, які загинули від вибухів у Балаклії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції