Поліцейські у Запоріжжі отримали понад півсотні нових Mitsubishi Outlander

Наприкінці року Україна отримає ще майже 100 таких автівок.

Понад півсотні нових автомобілів отримали поліцейські у Запоріжжі. Більшість з них поїде у віддалені від обласного центру відділки – до Мелітополя, Поліг та Енергодара. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сподівається, що технічне переоснащення допоможе краще виконувати роботу і заощадить бюджетні гроші. Адже більшість нових автомобілів Україні передала Японія в рамках Кіотського протоколу і працюють вони на гібридних- та електродвигунах.

"Близько 300 мільйонів гривень Національна поліція буде економити тільки на паливі при впровадженні лише цієї партії автомобілів. Ми в кінці року отримаємо ще 95 автомобілів, які теж будуть працювати по всій країні, і в цілому Outlander буде базовою моделлю для нової дорожньої патрульної поліції, яка теж восени стартуватиме по всій країні дуже енергійно", - сказав Аваков.

Нагадаємо, корпорація Mitsubishi Motors надала знижку на автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV для Національної поліції України. За словами Авакова, ціна на автомобілі знижена на 13%, що дозволить Нацполіції заощадити 124 млн грн. В результаті вартість однієї машини складе 47,5 тис. доларів США.

Аваков зазначив, що знижка від Mitsubishi Motors допоможе придбати додатково близько 90 автомобілів. Закупівля буде проводитися через систему електронних торгів ProZorro. 

ВідеоПонад півсотні нових автомобілів отримали поліцейські у Запоріжжі

Залиште свій коментар