Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліцейські врятували чотирьох дітей із пожежі на Чернігівщині

Разом із ними з задимленого приміщення вивели матір і батька малечі.

Чотирьох дітей винесли із охопленого вогнем будинку поліцейські на Чернігівщині. Вони помітили пожежу під час патрулювання та відважно забігли в будинок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це було звичайне патрулювання вулицями Коропа, аж раптом на вулиці Кибальчича побачили дерев’яний двоповерховий будинок, що палав, і чоловіка, який снігом намагався загасити полум’я. Правоохоронці стали свідками того, як вогонь перекинувся на сусідню хату, де живе багатодітна родина, тому одразу кинулися туди. "Двері відчинила мама, вже прокинулася від пожежі, вже будила дітей. Ми дітей усіх укутали в ковдри, тому шо одягатися ніколи було – приміщення було задимлене, нічого не було видно. В одній кімнаті вже пробивалось полум’я", - розповіли копи. "Прокинулася від того, що щось клекоче за стінкою в сусіда. Пішла на кухню подивитися – вогонь палає! Вже почала всіх будити, треба тікати, діти сплять, сонні всі", - пригадує мама діток.

ВідеоПорятунок із вогню: на Чернігівщині копи врятували дітей під час пожежі

Чотирьох дітей винесли із охопленого вогнем будинку поліцейські на Чернігівщині. Зайнялося в сусіда і через дах полум'я перекинулося на іншу квартиру, де вся родина спала. Під час патрулювання пожежу помітили копи. Вони відважно забігли в будинок, в ковдрах винесли дітей і викликали пожежників. 

Порятунок із вогню: на Чернігівщині копи врятували дітей під час пожежі

Ольга розповідає, що все тривало лічені секунди, патрульні стукали у вікна та двері – намагалися розбудити господарів. На той момент у хаті вже нічого не було видно від диму, а світло відімкнули задля безпеки. Напівроздягнутих, босих дітей прямо у ковдрах копи відвезли у поліцейський відділок. Найстарша Інна злякалася найбільше – боялася, що разом із хатою згорять її шкільні підручники. Решта малих навіть не зрозуміли, що сталося – так швидко все відбулося.

Пожежники загасили вогонь за сім хвилин. Попередня причина інциденту – коротке замикання електропроводки: "Ймовірною причиною є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні електромережі. Було проводку прокладено по дереву". Тепер поліцейські навідують урятовану родину та бажають їй по швидше відновити майно після пожежі.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції