Поліцейський офіцер громади, замість дільничного: що і як зміниться на місцях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У наступному році офіцери громад з'являться у всій Україні.

До кінця наступного року поліцейські офіцери громади з'являться у всіх містах і містечках України. Вони замінять дільничних. Правоохоронці пояснюють, що вирішили кардинально оновити співпрацю з людьми на місцях, які практично не знали своїх дільничних. Про те, що і як зміниться, у ТСН.19:30.

На Софійській площі перед міністрами 34 поліцейські  отримали табельну зброю та ключі від нових авто. Відтепер вони вже не дільничні, а поліцейські офіцери громад. Кажуть, що це не просто зміна назви - у них повноваження й обов'язки теж змінились.

ВідеоУ містах України дільничних замінять на поліцейських офіцерів громад

Уже до кінця наступного року такі будуть у всіх містах та містечках України. Правоохоронці пояснюють - вирішили кардинально оновити співпрацю з людьми на місцях. Раніше, мовляв, дільничні виконували забагато зайвих функцій. І як результат - не встигали вирішувати чимало проблем громадян.  

У містах України дільничних замінять на поліцейських офіцерів громад

Полісмен Віталій Поморцев розповідає, що через надмірні обов'язки вирішувати проблеми місцевих було не завжди швидко та легко. Але відтепер саме проблеми місцевих і стануть головними завданнями копів. Полісмен матиме свій кабінет, транспорт і все необхідне електронне приладдя. Про таке, кажуть, старий дільничний міг лише мріяти.

"Мета проекту – забезпечення кожної громад таким офіцером, який буде жити і працювати на території громади", - розповів міністр внутрішніх справ Арсена Аваков.

Офіцери виконуватимуть функцію патрульних копів, вирішуватимуть питання дозволів, ювенальної юстиції і дотримання закону, сподіваються в громадах. Офіцери за допомогою ґаджетів виконуватимуть функції дільничних відділків поліції. "Він винесе штраф на порушника, на місці роздрукує квитанцію, прийме оплату. Складе на порушника електронний адміністративний протокол, який буде внесений в базу", - розповів Сергій Князєв.

На початковому етапі патрульні поїдуть на Дніпропетровщину. Друга на черзі – Кіровоградщина. До кінця року свої офіцери з'являться в майже 800 громад. Від наступного року – в усіх куточках України.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції