Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція Австрії візьметься за напад на українського посла кремлівського пропагандиста Філліпса

Український посол дав свідчення місцевим правоохоронцям.

Відразу після нападу прокремлівського пропагандиста, громадянина Великої Британії Грема Філліпса на посла України в Австрії Олександра Щербу біля будівлі дипустанови у Відні була викликана поліція, яка зафіксувала інцидент та відповідну скаргу.

Про це у вівторок, 6 листопада, пише "Укрінформ" з посиланням на українського посла.

"Поліцейські зафіксували мою скаргу та записали свідчення. Які далі будуть дії поліції, то вже інша справа", - сказав дипломат.

За словами Щерби, поліція має знати про такі інциденти. "Людина приходить до іноземного посольства, кричить, що посол від нього ховається, а коли посол виходить, то починає ображати його словесно, а потім і взагалі штовхати. Поліція про це має знати", - зазначив він.

Грем Філліпс - британець, відомий своїми пропагандистськими сюжетами для російських телеканалів Russia Today і "Звезда", в яких висловлював підтримку бойовикам на Донбасі. Він неодноразово здійснював різноманітні провокації проти України в інтересах Кремля. Зокрема, 5 листопада посол України в Австрії Олександр Щерба повідомив, що Філліпс намагався спровокувати бійку з ним біля будівлі посольства. Філліпс штовхав посла у груди та вигукував образи.

У жовтні скандальний британець поглумився з могили лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери у німецькому Мюнхені у річницю його смерті. Під час того, як там декілька чоловіків покладали квіти і прив'язували прапори України та УПА, Філліпс почав вигукувати, що "Бандера - фашист" і ображати чоловіків, використовуючи при цьому нецензурні слова. Крім того, він поскидав додолу прапори і квіти, потоптався на могилі і причепив плакат з написом англійською мовою "Тут похований український нацист Степан Бандера".

ВідеоКремлівський пропагандист Грем Філліпс спаплюжив могилу Бандери у Німеччині

Вандалізм на цвинтарі. Німецька поліція розслідує акт наруги над могилою Степана Бандери, який учинив кремлівський пропагандист Грем Філліпс. Українське генкосульство в Мюнхені повідомило, тримає справу на особливому контролі. Над могилою лідера ОУН британець поглумився напередодні в річницю вбивства Бандери агентом КДБ. 

Кремлівський пропагандист Грем Філліпс спаплюжив могилу Бандери у Німеччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції