Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція готується до дебатів на "Олімпійському": глядачів просять не нести на стадіон зброю, фаєри і образливі плакати

Дебати заплановані на 19 квітня.

Поліція готується до ймовірних дебатів на "Олімпійському" 19-го квітня. На стадіон кандидат Володимир Зеленський покликав кандидата Петра Порошенка, йдеться у ТСН.19:30.

Правоохоронці кажуть, не знають, будуть дебати чи ні, але готові прийняти людей на стадіоні. Як працювати з прихильниками обох кандидатів, поліція могла вивчити напередодні. У неділю на "Олімпійському" Порошенко чекав на дебати Зеленського. Той не прийшов, але чинний президент усе одно виступив та зустрівся з виборцями.

ВідеоУ поліції заявили, що готові до ймовірних дебатів на "Олімпійському"

Туди кандидат Володимир Зеленський покликав кандидата Петра Порошенка. Зараз правоохоронці звітують - іще не знають, будуть дебати чи ні, але готові прийняти людей на стадіоні. Глядачів, які планують відвідати дебати в п'ятницю, закликають не брати із собою заборонених речей - зброї, фаєрів, газових балончиків. Також поліція просить не нести на арену образливих для будь-якого кандидата плакатів.  

У поліції заявили, що готові до ймовірних дебатів на "Олімпійському"

Людей перевіряли через рамки, по периметру стояла Нацгвардія. Інцидентів не трапилося. Глядачів, які планують відвідати дебати в п'ятницю, закликають не брати із собою заборонених речей - зброї, фаєрів, газових балончиків. Також поліція просить не нести на стадіон образливих для будь-якого кандидата плакатів і бути толерантними у день виборів.

"На фоні істерії у суспільстві, пов'язаних з виборами, в соціальних мережах, можливо, що в когось з громадян, як кажуть в народі, зірве різьбу. Окремі провокації чекаємо, але ми готові. Вони найбільш небезпечні, бо їх не можна системно проаналізувати", - каже радник міністра МВС Володимир Філенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції