Поліція Київщини затримала банду сутенерів, які постачали повій гостям "Євробачення"

Година сексуальних втіх коштувала від 100 до 500 доларів або євро.

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми поліції Київщини затримали організовану злочинну групу, яка займалася звідництвом та сунетерством у Києві і області.

Про це у Facebook повідомив керівник поліції області Дмитро Ценов.

За його словами, сутенери мали у своєму підпорядкуванні 20 повій – і жінок, і чоловіків. Їхніми клієнтами були переважно іноземці, які приїхали до України на "Євробачення". Одна година насолоди коштувала від 100 до 500 доларів або євро. У поліції вважають, що місячна виручка від сексуального бізнесу становила понад 400 тисяч гривень.

Координацію діяльності повій та загальне керівництво здійснювала подружня пара з Житомира.

"Контролювали бізнес жорстко - усі без винятку притони були оснащені камерами цілодобового відеоспостереження, які в режимі "онлайн" передавали всю інформацію на комп'ютер організаторів у сусідню область", - зазначив Ценов.

Правоохоронці провели п'ять санкціонованих обшуків, під час яких було вилучено наркотичний засіб "амфетамін", грошову виручку, контрацептиви, мобільні телефони диспетчерів та комп'ютерну техніку.

Наразі затримано чотирьох фігурантів злочинної групи.

Нагадаємо, раніше у Києві викрили велику мережу із надання сексуальних послуг, яка працювала за допомогою додатків для смартфонів. Сексуальні послуги заможним бізнесменам та публічним особам надавали дівчата віком від 18 до 25 років. Повії перебували у закритих інтернет-групах, через які відбувалося спілкування між сутенерами та клієнтами. В кожну групу входило близько 100 осіб.

Залиште свій коментар