Поліція назвала нову "кримінальну столицю" України, у місті образилися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найнебезпечнішим містом країни були визнані Черкаси.

Звання небезпечного міста нещодавно отримали Черкаси від Нацполіції. У міській раді на страшне звання образились, але вияснити разом із поліцією, хто ж має зробити місто безпечним, досі не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про те, що тут найнебезпечніше, написав у соцмережі заступник керівника НПУ В’ячеслав Аброськін. Журналісти з місцевого телебачення підтверджують, що криміналу за рік побільшало. Мова про вибухи, розстріли, пограбування – зокрема тих, хто при владі. "25 жовтня – вбивство першого депутата, 25 травня – вбивство другого депутата. І протягом місяця чи двох підрив автівки бізнесмена, який загинув на місці", - розповіла редактор новин черкаського телебачення Ірина Малюкова.

ВідеоНацполіція назвала Черкаси найкримінальнішим містом України

Небезпечне місто - таке звання нещодавно отримали Черкаси від Нацполіції. Щоправда, як з'ясувалося, не через нерозкриті вбивства депутатів та вибух машини бізнесмена. Не через розправи та пограбування депутата просто вдома. У міській раді на страшне звання образились, але вияснити разом із поліцією, хто ж має зробити місто безпечним - досі не змогли.

Нацполіція назвала Черкаси найкримінальнішим містом України

Мер Черкас Анатолій Бондаренко на те, що ввірене йому місто назвали кримінальним, спочатку  образився, але згодом пояснив, що звинувачення поліції повязані з тим, що у Черкасах досі не встановлена система відеоспостереження "безпечне місто". Хоча камери, які стежать за добробутом черкащан, є. Система ідентифікує обличчя, розрізняє номерні знаки авто. У Києві таких камер більше, ніж 4 тисячі, їх встановили ще взимку 2017-го.

Ці спеціальні камери міськрада закупила ще два роки тому. "Проведено тендер ще у 2016 році, придбано 25 камер", - розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства. Але місто безпечним так і не стало. Секретар міськради пояснює: те, що камери не висять – недопрацювання однієї людини. "Система не реалізована через одного з чиновників з виконкому, якого минулого тижня було звільнено. Більше року камери на балансі", - розповів Ярослав Нищик.

Фотогалерея На Київщині ліквідували банду колишніх спортсменів та кримінальників, які займалися рекетом (12 фото)

Черкаська поліція має понад сотню камер спостереження, але вони для системи безпечного міста також не підходять. Поліцейські пояснюють, що деякі спецкамери навіть встановили, але так і не підключили. "На сьогоднішній день камер працює всього дев’ять. Усі інші – частина з них взагалі не змонтована, частина змонтована, але не підключена електроенергія, або якесь інше питання", - пояснив начальник сектору комунікації міської поліції Дмитро Грищенко.

З міськрадою досі правоохоронці не можуть розібратися, хто ж відповідальний за це. Спільної мови не знайдено. Тим часом на вулиці Гоголя 137-1 є будинок, який потерпав від криміналу. "За два місяці три квартири пограбували, три автівки і в трьох машинах порізали колеса", - каже голова ОСББ Віктор Бережний. Після того, як жоден зі злочинів так і не розкрили, жителі скинулися по 200-300 гривень з квартири і поставили на свій будинок 11 камер – без допомоги чиновників і поліції. З того часу злочини припинилися.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції