Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція не відкриватиме кримінальну справу через аварію з автівками УДО

В ДТП потрапили три легкові автомобілі та колона автобусів

Поліція Запорізької області не починатиме кримінальне провадження через аварію за участі автомобілів Управління державної охорони та автобусів з дітьми.

Про це повідомила речниця місцевої поліції Катерина Людвік, передає theБабель.

За її словами, на водіїв легкових автомобілів, які спричинили аварійну ситуацію на дорозі, склали адміністративні протоколи за статтею про порушення правил дорожнього руху. Складу кримінального злочину поліція не бачить, адже в ДТП ніхто не постраждав.

Всього, за даними поліції, в ДТП потрапили три легкові автомобілі та колона автобусів, які перевозили дітей.

Нагадаємо, аварія за участю кортежа Зеленського сталася на Запоріжжі, коли автомобілі Управління державної охорони поверталися до Києва. За даними місцевих Інтернет-спільнот, кортеж намагався обігнати колону автобусів із дітьми, що їхали з відпочинку, і сталося зіткнення. Попри значні пошкодження транспорту, ніхто з людей не постраждав.

ВідеоКортеж президента намагався обігнати автобуси з дітьми, та зіштовхнувся із ними

Усе трапилось напередодні, коли автомобілі Управління державної охорони поверталися до Києва. За даними місцевих Інтернет-спільнот, кортеж намагався обігнати колону автобусів із дітьми, що їхали з відпочинку, і сталося зіткнення. Попри значні пошкодження транспорту, ніхто з людей не постраждав.    

Кортеж президента намагався обігнати автобуси з дітьми, та зіштовхнувся із ними

Залиште свій коментар

Вибір редакції