Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція не змогла допитати постраждалу від сірчаної кислоти Катерину Гандзюк

Правоохоронці поскаржилися, що активістка не надала їм допомоги в розслідуванні справи.

Експертиза визначила сірчану кислоту причиною травм херсонської активістки Катерини Гандзюк. Чоловіка, який напередодні вихлюпнув на жінку літр отруйної рідини, досі не ідентифікували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нападника зафіксували одразу кілька вуличних відеокамер, але скрізь на відео обличчя закрите козирком кашкета. В поліції підозрюють, що злодій діяв не сам – в авто на нього чекали спільники. 

ВідеоХерсонську активістку, яку напередодні облили кислотою, екстрено доправили до Києва

Сірчану кислоту плеснули в обличчя херсонській активістці Катерині Гандзюк. Такий офіційний висновок експертизи. Після цього висновку справу з хуліганства перекваліфікували у замах на вбивство. Учора, коли Катерина виходила зі свого під'їзду, невідомий молодик линув їй в обличчя літр їдучої рідини та втік. Жінка зараз у лікарні з хімічними опіками обличчя та кінцівок. 

Херсонську активістку, яку напередодні облили кислотою, екстрено доправили до Києва

Катерина Гандзюк – відома в місті активістка, працює керуючою справами херсонського міськвиконкому. В поліції розглядають дві версії нападу: професійна діяльність та громадянська позиція потерпілої. Але сама Гандзюк, кажуть у поліції, свідчень не дає, а в лікарні  спілкується лише з рідними та колегами. "Ми не допитали ні потерпілу, ні її родичів, хоча такий допит потрібний, оскільки злочин скоєний в денний час доби, в безпосередній близькості перебував зловмисник. Вона могла його розгледіти, елементарно для складання більш детального фоторобота. Ми готові у будь-який час доби, коли буде зручно потерпілій, однак, на жаль, чи це пов’язано зі станом здоров’я, чи небажанням – ми не поспілкувалися з нею", - повідомив заступник начальника ГУ НП в Херсонській області Микола Вербицький.

Сьогодні постраждалу доправили літаком до Києва. Її справу з хуліганства перекваліфікували у замах на вбивство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції