Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція нудьгує: на Сумщині відбувся фестиваль коноплярства

На ньому можна було спробувати конопляну горілку та купити екстракт канабісу.

Коноплі сушені, дрібнені, екстракти з канабісу, настоянки – і жодних претензій від поліції. На Сумщині відбувається фестиваль коноплярства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коноплі в тістечках, шоколаді, глазурі, присипках, борошні – все цілком безпечне і вітамінізоване. "Потрібно дітям, тому що склад конопляного борошна на 50% складається з білку. Конопляне борошно не містить глютену", - переконують виробники. Поряд ятка з пігулками та капсулами, яка дещо насторожує, але там переконують: усе – без дурману. Є навіть екстракт канабісу, але його треба вживати – він смачний і не містить жодної хімії.

Відео Виробники продукції з промислових конопель з'їхалися в село Сад на фестиваль коноплярства

Коноплі сушені, дрібненні, екстракти з канабісу, настоянки. Пробуй, купуй досхочу, і поліція ловити не буде – усе це в Україні, на Сумщині, де саме триває фестиваль коноплярства. Виробники продукції з промислових конопель з’їхалися відкривати відвідувачам нові властивості рослини, яку більшість асоціює винятково  із проблемами з законом.  

Виробники продукції з промислових конопель з'їхалися в село Сад на фестиваль коноплярства

На фестивалі помітно нудьгують правоохоронці – зізнаються, що роботи для них немає. Зацікавилися тільки корисними для здоров’я препаратами – за конопляним протеїном шикується черга. "Це найлегше засвоюваний білок. Це сила наших чоловіків, розум", - наполягають на фестивалі. А ще правоохоронці пильнують за крайньою яткою – щоб дегустатори, бува, зайвого не напробувалися на дегустації конопляної горілки. Закусювати її можна шурпою з конопляним насінням – це готують тут-таки. На сковорідках шкварчить риба у конопляному борошні та шурхотять мідії в конопляному насінні.

Поки що в Україні конопляний бізнес не надто розвинутий, але організатори кажуть, що є всі передумови того, що виснажені соняшником та ріпаком поля будуть відновлювати посівами конопель. "На Сумщині вперше в світі винайшли цю коноплю – коноплю, яка не має наркотиків. Відповідно, ми можемо з нею працювати, розвивати, використовувати для харчової промисловості. Тобто, аграрії – заробляють, люди – споживають здорове харчування", - пояснює керівник віддіду промоуції  туризму Сумської ОДА Юрій Гладенко.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції