Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція оголосила підозру водію фури, в яку влетіла маршрутка з білорусами

Чоловіка підозрюють у порушенні ПДР, що призвело до жахливих наслідків.

Водій вантажівки, в яку напередодні врізалася маршрутка на Миколаївщині, може сісти за ґрати на 12 років. Йому уже оголосили про підозру в порушенні правил, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фуру вночі він припаркував не на узбіччі, а в першій смузі руху на трасі. Та, ймовірно, не виставив попереджувальних знаків про заблокований проїзд.

У темряві в причіп врізався бус із Білорусі. Водій та четверо пасажирів загинули, ще 12 людей травмовані. Дев’ятьох із них уже перевезли на лікування в Гомель, а троє найважчих залишаються в Україні – їх поки що неможна транспортувати.

ВідеоВодій фури, в яку врізалася маршрутка з білоруськими туристами, може сісти за ґрати на 12 років

Водій вантажівки, в яку напередодні врізалася маршрутка на Миколаївщині, може сісти за ґрати на 12 років. Йому уже оголосили про підозру в порушенні правил. Фуру уночі він припаркував на узбіччі, ймовірно, не виставивши обмежувальних знаків. У причіп врізався бус із Білорусі. Водій та четверо пасажирів загинули, ще 12 людей травмовані. Дев'ятьох із них уже перевезли на лікування в Гомель. Троє найважчих залишаються в Україні - їх поки що не можна транспортувати.

Водій фури, в яку врізалася маршрутка з білоруськими туристами, може сісти за ґрати на 12 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції