Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патрульні отримають сертифіковані радари, водіям-порушникам варто боятись штрафів "найближчим часом"

Патрульна поліція отримала на руки сертифіковані і повірені" Труками ".

Патрульна поліція почне отримувати лазерний вимірювач швидкості TruCAM для фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості.

Про це повідомив фахівець з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху та заступник голови Координаційної ради Загальнонаціонального Форуму безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв на своїй сторінці Facebook.

"Патрульна поліція отримала на руки сертифіковані і повірені" Труками ". Крім швидкості, прилад може фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки в прив'язці до часу і простору! А це значить, що при наявності водія буде виписаний штраф. А при його відсутності - евакуація ТС на штрафмайданчик! ", - зазначив він.

Только что поступила новость! Патрульная полиция получила на руки сертифицированные и поверенные "Трукамы". Помимо...

Опубліковано Володимиром Караваєвим Четвер, 27 вересня 2018 р.

Разом з тим, подальше надходження TruCAM в коментарі "УНІАН" підтвердив директор Департаменту МВС України Артем Шевченко.

"Вони у нас вже були. Вони не надходили. Завтра надійдуть ... Вже завершено процес пересертифікації, їх треба було юридично ще раз пересертифікувати. Головний елемент - початок контролю швидкості. Але їх небагато", - сказав Шевченко.

Представник МВС заявив, що патрульні почнуть використовувати TruCAM "найближчим часом". У той же час пообіцяв, що всі подробиці Департамент патрульної поліції НПУ повідомить 28 вересня.

Раніше про повернення на українські дороги радари ДАІ заговорили 30 серпня 2016.

Залиште свій коментар

Вибір редакції