Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція перевірить походження фейку про стеження за Шереметом – Троян

Заступник голови НП обурений тим, що така інформація поширилася у ЗМІ.

Заступник голови Нацполіції Вадим Троян категорично заперечує інформацію про начебто організацію ним незаконного стеження за Павлом Шереметом та Оленою Притулою. Правоохоронець вимагатиме з'ясування правди в цій історії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні він вийшов із відпустки, і, каже, одразу написав рапорт із проханням провести службову перевірку щодо оприлюдненої у ЗМІ інформації про стеження. Вона з'явилася в пресі після загибелі Шеремета. Троян назвав такі повідомлення фейком.

"Ні в якому разі, у відношенні до жодного журналіста ми не проводимо ніяких незаконних дій. Цього не може навіть бути. Я думаю, службова перевірка покаже, звідки пішов цей спам і фейк. Я думаю, вона все покаже і розкриє очі всім людям", - заявив заступник голови Національної поліції України.

Напередодні повідомлялося, що канал "1+1" замовив опитування щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Його результати можуть опосередковано свідчити про рівень довіри населення до правоохоронних органів. Так, у розкриття цього злочину вірять лише 23% респондентів. Тоді як переконаних у безсиллі правоохоронної системи нараховується майже 60%.

Відео Вадим Троян заперечує інформацію про стеження за журналістами та розповів про справу Познякова

Залиште свій коментар

Вибір редакції