Поліція подумує відібрати ліцензію в охоронної фірми за наслідками масової бійки в Полтаві

Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція подумує відібрати ліцензію в охоронної фірми за наслідками масової бійки в Полтаві

Фото: Дмитро Скобельський / Facebook

Правоохоронці підозрюють, що конфлікт спровокували саме з боку цієї структури.

Під час бійки активістів із охороною приватного забудовника застосовувався сльозогінний газ, який розпилювали зі спеціально підготовленого компрессора. Так твердять очевидці з числа ветеранів АТО, які стали на захист місцевих жителів у їх конфлікті з бізнесменом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Активісти кажуть, що серед охоронців перекритої арки впізнали "тітушок" з інших міст України. "Вони були на охороні Харківської ОДА – це коли ще по сепаратизму там виступали. Потім їх накрили в Києві. Тепер вони приїхали в Полтаву", - твердить активіст Станіслав Пеєв. "Тітушки – грубо кажучи, фірма "Скорпіон". Кременчуцька охоронна. Вони ж били всіх підряд, вони ж не дивилися – були це дівчата чи хлопці", - розповів ветеран АТО Андрій Олефіренко.

У криваві сутички переросла акція протесту в Полтаві, п'ятьох учасників затримано

У криваві сутички переросла акція протесту в Полтаві, п'ятьох учасників затримано

Постраждалі є з обох сторін. У мітингувальників найбільше дісталось Олексі Кобі. "Коли пішли тітушки – нас залишилось дуже мало. І мене почали штрикати ножами зі спини. Я втратив свідомість, бо було 8 чи 9 поранень", - розповів постраждалий Олекса Коба. "Це ураження грудної клітини та черевної порожнини. Стан був досить серйозний, загрозливий для життя. На даному етапі його стан стабільний", - розповів лікар-анастезіолог Полтавської обласної лікарні Олексій Лисенко.

У лікарні у Кременчуці втрьох в одній палаті лежать охоронці зі "Скорпіону". Чоловіки переконують, що вони – не "тітушки". "Ми – молода команда спортсменів, ми хочемо займатися спортом і досягати результатів", - розповів директор охоронного агенства "Скорпіон" Сергій Горбатюк. "Я – АТОвець, 5-та рота 93-ї бригади. Я з тих хлопців, що брали аеропорт. Був там 64 дні", - твердить інший охоронець Олександр Стадніченко.

За підсумками подій у Полтаві поліція відкрила 5 кримінальних проваджень. Вивчивши відео, правоохоронці пообіцяли перевірити діяльність кременчуцької фірми "Скорпіон", яка пильнувала арку. "До провокацій можуть бути причетні якраз представники охоронної фірми. Тому буде вирішуватись питання щодо їх діяльності, а також переглядатиметься питання про наявність у них ліцензії", - розповів представник обласної поліції Юрій Сулаєв.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація