Поліція розглядає три версії нападу на активіста Михайлика в Одесі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше розглядалось п'ять версій нападу.

Поліція розглядає три основні версії нападу на одеського активіста Олега Михайлика.

Про це у повідомив керівник поліції Одещини Дмитро Головін, - пише Громадське.

Йдеться про громадську діяльність Михайлика, дії активіста у зв'язку з будівництвом ЖК "Золотий берег", конфлікт підприємців та влади довкола права на земельну ділянку одного з ринків Одеси.

Головін підтвердив, що за активістом дійсно велось стеження, але подробиць не повідомив.

Керівник поліції Одеської області не виключає, що до замаху може бути причетний один із трьох підозрюваних - Торніке Нагладзе (Герасін), який нібито має першу групу інвалідності.

"Це він зараз на візку. За нашою інформацією, він та ще двоє підозрюваних були причетні до низки кримінальних злочинів, яких саме - поки сказати не можу.

Але навіть те, що він на візку не заважало йому діяти за спільним умислом з іншими підозрюваними", - розповів Головін.

Поліція також не виключає ймовірність здійснення підозрюваними у нападі на активіста серійних злочинів, зокрема, причетності "до нападів на інших активістів, або роботу на спільних замовників".

"Апеляційні скарги підозрюваних у нападі на Михайлика суд розглядатиме 8 жовтня, наразі ж вони відмовляються свідчити і не співпрацюють зі слідством", - повідомив Головін.

ВідеоСуд обрав запобіжний захід трьом підозрюваним у нападі на одеського активіста Олега Михайлика

Два місяці арешту без права на заставу – такий запобіжний захід суд обрав трьом підозрюваним у нападі на одеського активіста Олега Михайлика. Стрілянину по чоловікові відкрили минулими вихідними біля його ж будинку, куля прошила легеню. Нині поранений активіст в лікарні. Підозрюваних затримали за кілька днів. Усі троє – громадяни Грузії, знаходилися разом неподалік місця, де стався замах. 

Суд обрав запобіжний захід трьом підозрюваним у нападі на одеського активіста Олега Михайлика

Нагадаємо, що замах на убивство Олега Михайлика було скоєно 22 вересня. Поліція надала йому охорону. Його друзі та колеги пов'язують замах саме з діяльністю активіста та влаштували протест під стінами головного управління поліції Одещини.

Раніше Михайлик також озвучив свої підозри щодо особи замовника. Він зокрема розповів, що ні  з ким не мав конфліктів, "окрім як зі структурами, безпосередньо пов'язаними з Одеською міською владою і особисто мером Трухановим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції