Поліція оголосила в розшук львів'янина, який зник дорогою до Києва

Поліція оголосила в розшук львів'янина, який зник дорогою до Києва

Поліція оголосила в розшук львів'янина, який зник дорогою до Києва

Фото: "Варта 1"

У столиці він мав бути у понеділок, 4 квітня, о 12 годині.

Поліція розшукує зниклого львів'янина Тараса Познякова, який разом з попутниками їхав до Києва у понеділок, 4 квітня. Про це повідомляє zaxid.net.

25-річний Тарас Позняков знайшов попутників через сервіс BlaBlaCar і поїхав до Києва. У столиці він мав бути у понеділок, 4 квітня, о 12 годині. Проте, востаннє він виходив на зв'язок об 11:16. Після цього телефон хлопця не відповідає.

За словами прес-служби ГУ Національної поліції у Львівській області Світлани Добровольської, 4 квітня мати 25-річного хлопця звернулася до Франківського відділу поліції із заявою про те, що її син поїхав до Києва і не виходить на зв'язок.

За даними лідера ГО "Варта 1" Ігоря Зінкевича, Тарас Позняков виїхав зі Львова вранці 4 квітня на автомобілі Audi А6 (номер ВС4446СІ). З ним мали бути троє попутників. Один з них – 46-річний киянин Олег Мазарчук, інший – 33-річний мешканець Чернівців Володимир Дем'ян. Особа третього попутника наразі невідома.

Пізніше стало відомо, що Олег Мазарчук не їхав у той день зі Львова до Києва. Як повідомляє Вести, Мазарчук і не мав їхати через сервіс BlaBlaCar, а у список підозрюваних потрапив через свою візитку.

"Вчора я не їхав на BlaBlaCar, я був у Києві. Зі мною вже спілкувалися слідчі. Іноді я користуюся BlaBlaCar, і десь місяць назад їхав зі Львова, здається, була Audi. Їхав молодий хлопець із дівчиною, не пам'ятаю вже, як їх звали. Комусь я дав візитку, оскільки займаюся будівельним бізнесом. Мені вже і замовник телефонував, запитував, що це за історія. Але вчора весь день я був в офісі, а ввечері на хокейному тренуванні. Так що це якесь непорозуміння ", - розповів чоловік Вести.

Востаннє автомобіль Audi, у якому їхав Тарас Позняков, бачили в с. Бобриця Києво-Святошинського району приблизно за 25 км від Києва.

На сторінці ГО "Варта 1" користувачі палко обговорюють інцидент. Деякі юзери в коментарях написали, що Тарас Позняков працював помічником судді. Можливо, зникнення пов'язано якось з його роботою.

Фото: "Варта 1"

За словами Вести, користувач Myroslava Gela написала в коментарях про те, що телефонні картки попутників Познякова були куплені за день до поїздки, і наразі вони відключені.

"Відповідно імена можуть бути підставні", - припустила вона.

Зазначимо, поліція уже відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу "Умисне вбивство". Однак, за словами прес-служби ГУ Національної поліції у Львівській області Світлани Добровольської, у випадку зникнення людини зазвичай відкривають справу за такою статтею.

Повʼязані теми:

Наступна публікація