Поліція розслідуватиме факт загибелі 38 цуценят на рейсі Київ-Торонто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У авіакомпанії заявляють, що дотримуються суворих правил перевезення тварин і сприятимуть розслідуванню.

Поліція Київської області відкрила провадження через повідомлення про те, що на літаку рейсом Київ-Торонто загинули 38 собак. Про це йдеться на сайті поліції.

"У засобах масової інформації з’явилась публікація про те, що тиждень тому  в міжнародному аеропорту Торонто приземлився авіарейс, сполученням "Київ-Торонто", де знаходились 500 цуценят. З них 38 собак загинули, інші постраждали від зневоднення. Встановлено, що це був пасажирський  рейс, з 92 пасажирами на борту. Також там знаходилось понад 3 тонни вантажу, враховуючи тварин", - йдеться у повідомленні.

Провадження відкрили на фактом жорстокого поводження з тваринами. У рамках кримінального провадження правоохоронці проведуть усі необхідні слідчі дії, встановлять умови транспортування тварин та причини, що які могли б спричинити загибель цуценят.

Авіакомпанія МАУ прокоментувала викладену у Мережі інформацію ще у вівторок, 16 червня. На офіційній сторінці у фейсбуці повідомили, що на той момент не мали ані інформації про смерть тварин, ані претензій з боку замовника перевезення собак.

"МАУ має всі необхідні міжнародні сертифікати та відповідних фахівців, дотримується всіх вимог і процедур. Ми перевозимо не тільки домашніх тварин, а й екзотичних, які вимагають особливих, спеціальних, умов для перельоту. Перевезення породистих цуценят, особливо - брахіцефалів, до яких відносяться, наприклад, французькі бульдоги, пов'язана з певним ризиком, який добре розуміють і оцінюють заводчики і відправники собак авіатранспортом. Однак відправники свідомо йдуть на цей ризик, оскільки бізнес заводчиків породистих собак і котів - один з найбільш конкурентних і високо маржинальних", - наголошують у авіакомпанії.

У соцмережах з'явилася інформація про загибель тварин на борту рейсу МАУ з Києва в Торонто. Важливо розуміти, що на...

Опубліковано Fly UIA Вівторок, 16 червня 2020 р.

Вже у п’ятницю перевізник підтвердив смерть тварин і висловив глибокі співчуття. Компанія пообіцяла сприяти розслідуванню інциденту та зробити все для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Everyone at UIA offers its condolences for the tragic loss of animal life on our flight. UIA is working with local...

Опубліковано Fly UIA Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції