Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція розслідує передавання Почаївської лаври Московському патріархату

Прокуратура Тернопільщини здійснює процесуальне керівництво.

Національна поліція почала досудове розслідування щодо передавання Почаївської лаври УПЦ Московського патріархату до 2052 року. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільщини.

"Повідомляємо, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неправомірних дій державного реєстратора, який зловживаючи своїми повноваженнями, здійснив державну реєстрацію права користування нерухомим майном комплексу Почаївської лаври за УПЦ Московського патріархату", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що представник Міністерства культури України, права та інтереси якого порушено, "оскаржив до Міністерства юстиції України зазначені дії державного реєстратора із вимогою скасувати рішення про державну реєстрацію права користування нерухомим майном комплексу Почаївської лаври та притягнути реєстратора до відповідальності". 

Наразі триває досудове розслідування. Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво. 

ВідеоСпоруди Почаївської Лаври передали в користування Московському патріархату до 2052 року

Споруди Почаївської Лаври передані в користування УПЦ МП до 2052 року. Це стверджує місцевий депутат, в розпорядженні якого опинились документи державного реєстратора. Сталося це наприкінці вересня, коли Синод Вселенського Патріархату уже готував рішення про надання Томосу про автокефалію православній церкві України. 

Споруди Почаївської Лаври передали в користування Московському патріархату до 2052 року

Раніше повідомлялося, що споруди Почаївської лаври передані в користування УПЦ Московського патріархату до 2052 року. Згодом з'явилася інформація, що УПЦ МП може привласнити землю навколо лаври. 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції