Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони діяли під керівництвом "злодія у законі", який управляється російською ФСБ.

Оперативники рівненського карного розшуку затримали п'ятьох членів організованої злочинної групи, які обкрадали автівки на шляхах 12 областей.

Про це на брифінгу розповіли перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян та начальник управління Національної поліції України у Рівненський області Сергій Князєв, повідомляє прес-служба МВС.

Коли громадяни зупинялися відпочити на освітлених місцях біля паркувальних майданчиків, злочинці шкодили колеса автівки, битою вибивали скло і забирали у водіїв гроші, телефони, планшети та інші речі. Злочини відбувалися на шляхах Рівненської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернівецької, Хмельницької, Миколаївської, Вінницької та Одеської обалстей.

"Більшість розбійних нападів скоювались протягом 30 – 40 секунд, що не давало змоги пасажирам оговтатись, а охороні захистити. Розбійники зникали з місця злочину на швидкостях до 200 км/годину",– повідомив Князєв.

Правоохоронці зазначили, що банда складалася з восьми людей, мала чітку ієрархію та розподіл обов'язків. Її діяльність координувалася "злодієм у законі" Георгієм Лобдженідзе, відомим на прізвисько "Куцу". Очолював та брав безпосередню участь у розбійних нападах кримінальний авторитет Іраклі Ткебучава, додали в поліції.

Троян додав своєю чергою, що "злодії у законі", які зараз діють на мирній території України, управляються російською ФСБ, без дозволу якої не приймається жодне рішення.

Частина злочинців були вихідцями з Донецької та Луганської областей та, за попередньою інформацією, брали участь у незаконних збройних формуваннях на окупованих територіях. Розпочавши злочинну діяльність у мирних регіонах, вони зберегли сталі зв'язки та контакти з російсько-терористичними угрупованнями. 

Поліцейські знешкодили злочинну групу, що під керівництвом "злодія у законі" займалась розбоєм у 12 областях України from MIA_Ukraine

Залиште свій коментар

Вибір редакції