Поліція склала понад 400 протоколів і відкрила кримінальні провадження за порушення правил карантину

Поліція склала понад 400 протоколів і відкрила кримінальні провадження за порушення правил карантину

Фото: УНІАН

До несення служби залучені понад 16 тисяч поліцейських та нацгвардійців.

Поліцейські склали вже 405 адмінпротоколів та розпочали 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину.

Про це повідомили в управлінні комунікації Національної поліції України.

"Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. У результаті поліцейські склали 405 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться у повідомленні.

За даними поліції, найбільше порушень виявили у Дніпропетровській області, де склали 75 адмінпротоколів.

Також порушення зафіксували у Донецькій області - 62, Київській - 32, Києві - 31, Запорізькій області - 25, Херсонській - 21, Сумській - 20, Черкаській - 18, Чернівецькій - 18, Волинській - 16, Вінницькій - 14, Львівській - 12, Миколаївській - 11, Кіровоградській - 9, Рівненській - 7, Чернігівській - 7, Харківській - 5, Івано-Франківській - 4, Одеській - 4, Полтавській - 4, Закарпатській - 3, Тернопільській - 2, Житомирській - 2 та у Хмельницькій - 1 протокол.

До того ж до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за 6 фактами порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням (ст. 325 КК України). Інциденти сталися у Харківській (3 випадки) та у Волинській, Сумській, Дніпропетровській областях (по 1 випадку).

Фото: Національна поліція України

У п’ятницю, 20 березня, до несення служби залучені понад 14 тисяч поліцейських та 2100 військовослужбовців Національної гвардії України. Поліцейські продовжують нести службу у складі мобільних груп, піших нарядів, автопатрулів, ГРПП, слідчо-оперативних груп тощо.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація