Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник тварин нині перебуває за межами України.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 299 Кримінального кодексу через жорстоке поводження з тваринами у мінізоопарку в селі Красне Обухівського району на Київщині.

Санкція статті передбачає арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Нині триває досудове розслідування. Про це повідомив відділ комунікації поліції Київської області.

"За попередніми даними, у приватному мінізоопарку в с. Красне від голоду помер кінь. Власник також залишив понад чотири десятки свійських тварин без харчів. 20 овець, 14 корів, 5 коней, 2 поні, а також кінь, теля та коза залишилися без належного догляду. Волонтери і небайдужі громадяни принесли на фермерське господарство для худоби сіно, зерно та корми", - ідеться в повідомленні поліції.

Правоохоронці з’ясовують усі обставини події, вирішується питання щодо вилучення тварин.

"Господар не в Україні, і знову всім відома особа - Анатолій Войцеховський. Історія, як завжди, типова - кинув усіх і все, виїхав з країни, фінансування немає", - написала раніше у Facebook зоозахисниця і директорка юридичної компанії Євгенія Прокопенко.

Колишні працівники, волонтери та зоозахисники нині збирають кошти, аби нагодувати тварин.

Відео Утеча Сашка: 3-річна мавпа чкурнула із мінізоопарку до магазину

Тваринка чкурнула з контактного зоопарку, який облаштували в торговому центрі двома поверхами вище. Серед стелажів мавпа бігати не стала. Натомість видерлася на поперечини і вже з висоти спокійно спостерігала за покупцями. Здивовані містяни зафільмували мавпу на відео.  

Утеча Сашка: 3-річна мавпа чкурнула із мінізоопарку до магазину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції