Поліція відкрила кримінальні провадження через погрози журналістці від комбата 3-ї ОШБ

Поліція відкрила кримінальні провадження через погрози журналістці від комбата 3-ї ОШБ

Військова кореспондентка Анна Калюжна повідомила про відкрите кримінальне провадження через погрози на її адресу / Фото: Facebook Анни Калюжної

Журналістка зазначила, що погрози на її адресу припинились після оприлюднення інформації.

Військова кореспондентка Ганна Калюжна повідомила, що через погрози з боку комбата 3-ї штурмової бригади Дмитра Кухарчука та його підлеглих поліція зареєструвала кримінальне провадження.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, поліція буде розслідувати справу за двома статтями Кримінального кодексу:

  • погроза вбивством або насильством щодо журналіста та членів родини;
  • перешкоджання журналістській діяльності.

Журналістка наголосила, що погрози в особисті повідомлення припинились після оприлюднення інформації та ще одного позавчорашнього повідомлення Кухарчука: "Вирішила воювати з військовими замість того, щоб вибачитись? Подивимось, на скільки тебе вистачить".

“Я звертаю увагу, що це повідомлення написане вже після погроз вбивством і зґвалтуванням мене і моїх батьків. Це важливо, бо може свідчити, що намір нашкодити нам залишається до моменту, поки я не вибачусь”, — написала Ганна Калюжна. 

Журналістка зауважила, що не вирішувала "воювати з військовими", оскільки вважає їх “найважливішими на планеті людьми”, за винятком випадку, коли, за її словами, ці люди “вдаються до залякувань і погроз вбивством за критику їхнього вождя/вождів”. 

“Учора погрози в особисті повідомлення мені не надходили, але представники бригади, бачу, перевіряють "на скільки мене вистачить", і понесли брехню і поливання мене брудом анонімними ТГ-каналами... Якщо б погроз не було, то поливання мене брудом — було б просто предметом обговорень і дискусій. Але ж після погроз — це поливання брудом, все лягатиме в матеріали кримінального провадження”, — попередила журналістка.

Водночас вона подякувала всім, хто “не толерує поведінку Кухарчука і людей, яких він накрутив” і висловив журналістці свою підтримку.

Нагадаємо, конфлікт виник через допис журналістки Ганни Калюжної, в якому вона критикувала "політиків та їхніх медійних друзів" з 3-ї ОШБ і коментувала вихід українських військ з Авдіївки.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація