Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція відкрила провадження через перекриття українсько-словацького кордону

Третю добу водії з іноземною реєстрацією блокують дорогу перед КПП.

Українсько-словацький кордон заблокований вже третю добу, повідомляється у випуску ТСН.12:00.

В Ужгороді власники авто, які не хочуть їх розмитнювати і їздять з іноземною реєстрацією, перекрили дорогу на Словаччину. Вимагають, аби автівкам з номерами Євросоюзу дозволили перебувати в Україні хоча б кілька місяців. Зараз керманичі таких авто мусять перетинати кордон що п'ять днів.

"Йде зима, бензин дорогий. Стояти по 5 годин на кордоні, аби зробити пересічку, просто щоби виїхати і вернутися знову це є неправильно. І якщо влада не прислухається до свого народу, то народу прийдеться йти до влади", - каже один з водіїв Олександр.

Аби уникнути покарання за блокування пункту пропуску, перекрили дорогу на під'їзді до нього. Поліції пояснюють, що машини раптово зламалися. Утім кримінальне провадження поліцейські таки порушили - за перекриття дороги.

"Вчора ввечері тут було 10-15 осіб. Сьогодні нівроку - уже сто. Завтра буде ще більше. Я хотів би постояти до того моменту, поки не скажуть, що я не гірший за іноземця, який в'їжджає і його машина тут знаходиться цілий рік", - заявив співорганізатор акції протесту Юрій Качур.

Нагадаємо, протестна акція почалась 17 вересня. Раніше водії блокували контрольно-пропускні пункти на кордонах із іншими державами. Але за такі ініціативи їх штрафували правоохоронці. 

ВідеоПротест власників авто з іноземною реєстрацією вже другу добу блокує дорогу на Словаччину

Залиште свій коментар

Вибір редакції