Поліція викрила наркокубло, в якому у жахливих умовах живе 3-річний малюк

У батьків вилучили наркотики та боєприпаси. 

В жахливих умовах утримують 3-річного хлопчика – малюк вже рік спить на килимку і отримує їжу через отвір у меблях. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19.30. 

Дитину батьки тримали забарикадованою в кімнаті за купою непотребу, кажуть оперативники. Через отвір у меблях хлопчика годували. Спав малюк на килимку в голій кімнаті. У таких умовах дитина живе вже рік. У квартирі оперативники вилучили наркотики та боєприпаси. Кажуть, що  батьки  - наркозалежні.

Сусіди підтверджують, що родина неблагонадійна, кілька разів вони бачили 3-річного малюка.

Журналістам ТСН вдалося поспілкуватися з батьком. 23-річного Сергія чомусь не затримали. Він каже, що йому півтори години тому вдалося забрати хлопчика з лікарні, куди раніше його доправила поліція. Лікарі там обстежили дитину, з нею все гаразд. Чоловік заперечує, що маленького Давида утримували в таких умовах, однак, пустити журналістів до себе в квартиру він відмовився.

"Мене швидше за все хтось із сусідів обмовив, що я займаюся незаконним збутом наркотиків. Я вам скажу, у мене незаконно дитини взяли", - сказав батько маленького хлопчика. Журналістів до квартири він не пустив.

Натомість у поліції кажуть, що дитина жила в жахливих умовах, а увагу їй фактично не приділяли.

"Батьки облаштували одну кімнату  таким чином що відгородили її меблями. Зробили отвір для того щоб давати дитині їжу і в цих умовах дитина харчувалась і жила, батьки їй практично не приділяли уваги", - розповів начальник управління з обслуговування Києва, Київської та Чернігівської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Володимир Рейман.

ВідеоОперативники у наркокублі знайшли дитини, яку утримували в жахливих умовах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: