Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція викрила схему шахрайства з цінними паперами на 25 млрд грн

Наразі в обігу перебуває ще багато таких паперів.

В Україні викрили групу осіб, яка займалися фінансовими махінаціями на фондовому ринку, повідомляє сьогодні, 13 жовтня, Національна поліція.

Зловмисники мали необхідні знання і важелі впливу, за допомогою яких штучно і контрольовано збільшували вартість так званих "сміттєвих" цінних паперів, емітентом яких були підконтрольні організатору фіктивні підприємства, за рахунок чого їх ціна збільшувалася в 20 разів.

"Покупцями "цінних" паперів були підприємства реального сектору економіки (інвестиційні фонди, страхові компанії), які використовували їх в своїх злочинних схемах. Щомісяця зазначеною злочинною групою в реальному секторы економіки реалізовувалися "сміттєві" цінні папери на загальну суму понад мільярд гривень. За попередніми даними учасники фінансових угод щомісячно отримували за свої послуги мільйонні прибутки", - зазначається у повідомленні.

Також з`ясувалося, що внаслідок таких протизаконних дій наразі на фондовому ринку України  перебувають в обігу "сміттєві" цінні папери 38 емітентів на загальну суму майже 25 млрд гривень.

"12 жовтня оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіціі і слідчі Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України провели 34 санкціонованих обшуки. Зокрема, в приміщеннях фондових бірж, офісах компаній, задіяних в "схемі", в тому числі фіктивних, а також за місцем проживання фігурантів справи і інших осіб, причетних до злочину", - додали у відомстві.

Нагадаємо, учора слідчі антикорупційного бюро провели обшуки у Міноборони. Чиновникам закидають розтрату державних коштів на суму майже 150 мільйонів гривень, які мали піти на паливо для військової техніки. 

ВідеоУ Миколаєві шахраї за допомогою хитрої афери ошукували пенсіонерів на великі гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції