Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція викрила схему шахрайства з цінними паперами на 25 млрд грн

Наразі в обігу перебуває ще багато таких паперів.

В Україні викрили групу осіб, яка займалися фінансовими махінаціями на фондовому ринку, повідомляє сьогодні, 13 жовтня, Національна поліція.

Зловмисники мали необхідні знання і важелі впливу, за допомогою яких штучно і контрольовано збільшували вартість так званих "сміттєвих" цінних паперів, емітентом яких були підконтрольні організатору фіктивні підприємства, за рахунок чого їх ціна збільшувалася в 20 разів.

"Покупцями "цінних" паперів були підприємства реального сектору економіки (інвестиційні фонди, страхові компанії), які використовували їх в своїх злочинних схемах. Щомісяця зазначеною злочинною групою в реальному секторы економіки реалізовувалися "сміттєві" цінні папери на загальну суму понад мільярд гривень. За попередніми даними учасники фінансових угод щомісячно отримували за свої послуги мільйонні прибутки", - зазначається у повідомленні.

Також з`ясувалося, що внаслідок таких протизаконних дій наразі на фондовому ринку України  перебувають в обігу "сміттєві" цінні папери 38 емітентів на загальну суму майже 25 млрд гривень.

"12 жовтня оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіціі і слідчі Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України провели 34 санкціонованих обшуки. Зокрема, в приміщеннях фондових бірж, офісах компаній, задіяних в "схемі", в тому числі фіктивних, а також за місцем проживання фігурантів справи і інших осіб, причетних до злочину", - додали у відомстві.

Нагадаємо, учора слідчі антикорупційного бюро провели обшуки у Міноборони. Чиновникам закидають розтрату державних коштів на суму майже 150 мільйонів гривень, які мали піти на паливо для військової техніки. 

Відео У Миколаєві шахраї за допомогою хитрої афери ошукували пенсіонерів на великі гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції