Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція виставить охорону біля лікарні, де лежить "мажор"-убивця на "Мерседесі"

Поки що винуватця ДТП охороняє його мама – від журналістів.

Медики лікарні нічого не знають про вроджену хворобу серця сина дружківського бізнесмена Станіслава Толстошеєва, який лежить у відділенні травматології. Лікарі кажуть, що будь-який пацієнт їхнього стаціонару є нетранспортабельним, тому в суд до одужання і виписки з'явитися не може, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

При цьому характер і важкість травм молодого чоловіка працівники медзакладу не коментують. У коридорі біля палати чергує мама хлопця. Журналістів вона не пускає – натомість викликає поліцію. Після неї до лікарні приїздить адвокат.

Юрист розповів про проблеми з серцем у свого підзахисного, хоча й визнав, що на обліку той не перебував. Коментувати транспортабельність клієнта адвокат не схотів. А продемонстровану фотографію з лікарняної "курилки", де Толстошеєв спокійно стоїть і спілкується з кимось, захисник прокоментував так: "Я краще промовчу".

Слідчі поліції констатували, що забрати підозрюваного до суду заважають медики. І пообіцяли вжити заходів для того, щоби молодий чоловік не втік із лікарні. Зокрема, біля клініки невдовзі має з'явитися охорона.

Фотогалерея VIP-авто та "щедрий дозняк". Що постить у соцмережах винуватець резонансної ДТП у Києві (12 фото)

Нагадаємо, 9 січня, у столиці на метро Лівобережна  джип із донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар та наїхав на продавчиню стихійного ринку, яка загинула. Згодом журналісти зясували, що винуватець ДТП - Станіслав Андрійович Толстошеєв - син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Він перебуває в одній зі столичних приватних клінік. Батьки Толстошеєва стверджували, що в нього вроджений порок серця. 

За даними журналіста Дмитра Гнапа, Толстошеєв не вперше став винуватцем аварії і раніше вже уникав покарання. 

13 січня Толстошеєву висунули підозру.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Відео Підозрюваний у ДТП син бізнесмена замість суду перебуває у лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції