Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція "загубила" заяву журналістів 1+1 про переслідування та напад

1 квітня після переслідування та нападу на Ярослава Бугакова та Володимира Сілякова, ними була подана відповідна заява.

Правоохоронні органи повідомили, що втратили заяву журналістів "Секретних матеріалів" про переслідування та напад. Про це представник Головного управління МВС України в м. Києві заявив журналістам під час телефонної розмови. 

Нагадаємо, що 1 квітня 2016 року після переслідування та нападу на журналістів 1+1 Ярослава Бугакова та Володимира Сілякова, ними була подана відповідна заява до поліції. 

Після отримання заяви журналісти були викликані "на бесіду" з представниками правоохоронних органів, під час якої їх запевнили, що їх підозри щодо можливої причетності невідомих чоловіків, які стежили за журналістами та скоїли на них напад, до силових структур не відповідають дійсності.

Також під час спілкування стало зрозуміло, що, незважаючи на надану повну інформацію та підтверджувальні фото- і відеоматеріали, а також публічну заяву в ефірі телеканалу 1+1, співробітниками ГУМВС досі не здійснено жодних дій з ідентифікації та пошуку підозрюваних у скоєнні нападу.

Зокрема, правоохоронці навіть не спробували встановити власників автівок, що стежили за журналістами та редакцією, не перевірили державні номери вказаного транспорту, і не опитали свідків нападу. 

Більше того, вчора, 6 квітня, представник ГУМВС у телефонному режимі повідомив журналістів про те, що їхня заява відсутня "в базі", тобто втрачена.  

"Подібні дії з боку правоохоронців виглядають як спроба не дати ходу справі та замовчати факти причетності до неї співробітників певних структур. Ми в свою чергу не дамо їм цього зробити - уважно слідкуватимемо за перебігом подій і дізнаємося хто і чому намагається перешкоджати нашій професійній діяльності", - відзначив креативний продюсер Управління журналістських проектів 1+1 Олександр Дубінський. 

Про хід подій та спроби добитися від правоохоронних органів конкретних дій журналісти розкажуть у сьогоднішньому випуску "Секретних матеріалів" о 19:20 на телеканалі 2+2. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції