Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція закінчила розслідування щодо ДТП з шістьма загиблими у Харкові

Обвинувачення мають вручити до кінця тижня.

Поліція завершила досудове розслідування у справі жовтневої ДТП у Харкові, внаслідок якої загинули шестеро осіб.

Про це повідомили адвокати підозрюваних Олени Зайцевої Юлія Козир і Геннадія Дронова Сергій Перепелиця, передає "УП".

"Досудове розслідування у справі завершене. Матеріали відкриті стороні захисту для ознайомлення. Ми навіть уже підписали протокол про ознайомлення з матеріалами розслідування. І захист Дронова, здається, теж закінчив ознайомлюватися і підписав", - сказала вона. 

Справу до суду мають передати до 10 лютого, адже тоді закінчується термін запобіжного заходу для підозрюваних Зайцевої та Дронова. 

За словами адвоката підозрюваного Геннадія Дронова Сергія Перепелиці, обвинувачення мають вручити до кінця тижня. 

"Відповідно від дня надходження обвинувального акту підготовче судове засідання повинно бути призначене не пізніше, ніж через 5 днів", - сказав Перепелиця.

Нагадаємо, жахлива аварія сталася 18 жовтня в центрі Харкова. Тоді 20-річна Олена Зайцева вилетіла на своєму позашляховику Lexus на тротуар, де стояли люди. П’ятеро людей загинули на місці, ще одна дівчина згодом померла у лікарні.

Зайцевій було призначено два місяці ув`язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також під варту було взято другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Тим часом, Олена Зайцева може уникнути максимального покарання за ДТП, про що свідчить низка заяв і дій її захисту. Зокрема, адвокатка заявила про пом'якшувальні обставини: каяття її підзахисної і добровільні компенсації родинам загиблих та постраждалим. 

ВідеоЖінка, яка постраждала у моторошній ДТП у Харкові, народила дівчинку через кесарів розтин

Дівчинка здорова, з пологового лікарі маму з донькою поки не виписують. У ДТП у жовтні минулого року, коли "Лексус" зім'яв людей на тротуарі, загинули шестеро осіб. Жанна Власенко разом з ще чотирма потерпілими опинилася в лікарні.

Жінка, яка постраждала у моторошній ДТП у Харкові, народила дівчинку через кесарів розтин

Залиште свій коментар

Вибір редакції