Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція закрила справу про доведення до самогубства льотчика Волошина - ЗМІ

Очільник Миколаївської області Олексій Савченко скоро зможе повернутися на роботу, бо він був відсторонений на час розслідування.

Правоохоронці закрили справу про загибель 29-річного героя-льотчика із Луганська Владислава Волошина, якого знайшли вдома з кульовим пораненням грудей. Про це повідомляє видання Insider.

Місцеві активісти вважають, що його смерть пов’язана з тендером Миколаївського міжнародного аеропорту, яким керував Волошин.

За їхньою інформацією, очільник Миколаївської області Олексій Савченко примушував Волошина підписувати тендерну документацію, яка була частиною незаконної схеми. Таким чином, на їхню думку, він довів льотчика до самогубства.

Після довготривалого розслідування поліція вирішила закрити справу, повідомляють журналісти.

владислав волошин, смерть, поліція
The Insider

Нагадаємо, 18 березня 2018 року, у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство 29-річний військовий льотчик та виконувач обов'язків глави миколаївського аеропорту Владислав Волошин. За даними правоохоронців, його родина перебувала вдома, а постріл з кімнати почула дружина. Згодом ЗМІ повідомляли, що причинами самогубства Волошина можуть бути проблеми, що виникли в ході ремонту аеропорту. Поліція озвучила інформацію, що суїцидальні думки льотчик озвучував ще два роки тому

Після самогубства заговорили про тиск на Волошина з боку чиновників ОДА. Активісти вимагали відсторонити від посади очільника області Олексія Савченка і висловити йому недовіру. Пізніше в Адміністрації президента повідомили, що Олексій Савченко відсторонений від виконання своїх обов’язків на час розслідування.

ВідеоПоліція озвучила перші результати розслідування справи про самогубство Волошина

Слідчі допитали голову Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Адже після загибелі бойового льотчика і директора аеропорту Волошина в Миколаєві заговорили про тиск на нього з боку чиновників ОДА. Савченко на допиті, мовляв, пояснив, що з Волошиним мав лише ділові стосунки і на нього не тиснув.

Поліція озвучила перші результати розслідування справи про самогубство Волошина

Залиште свій коментар

Вибір редакції