Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція засекретила інформацію про вбивство друга Кернеса

Жодних подробиць слідства правоохоронці не кажуть і навіть не обіцяють це зробити в майбутньому.

У Харкові поховали близького друга мера міста Геннадія Кернеса Юрія Димента. На церемонії було багато місцевих депутатів, бізнесменів та чиновників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поховання відбулося за єврейськими традиціями на тому самому цвинтарі, де Димента застрелили минулої п'ятниці, коли він відвідував могилу матері.

52-річний бізнесмен володів у Харкові елітною нерухомістю, але був непублічною особою. Жодних подробиць його вбивства правоохоронці не повідомляють.

"В інтересах слідства вся інформація на сьогоднішній день не є публічною. Та інформація, яка гуляє у ЗМІ стосовно якихось версій, якихось знахідок, я теж не можу підтвердити або спростувати, тому що це є таємниця слідства", - заявила представник поліції Олена Баранник.

Вранці 26 лютого в Харкові вбили близького друга мера міста Геннадія Кернеса – Юрія Димента. Його застрелили на кладовищі, де бізнесмен відвідував могилу матері.  Вбивство сталося близько 9-ї ранку. Димента розстріляли з вогнепальної зброї. Достеменно відомо, що бізнесмену поцілили в голову. На місце трагедії прибули Геннадій Кернес та Михайло Добкін

Мер Харкова відвідав місце загибелі друга, однак нічого не став коментувати журналістами і мовчки залишив кладовище. За непідтвердженою інформацією, в Димента випустили автоматну чергу. Друзі загиблого кажуть, що він був дуже порядною людиною, і кому міг перейти дорогу - незрозуміло.

Заради присутності на похороні Димента Кернес попросив перенести засідання полтавського суду, де вже майже рік розглядають його справу. Це клопотання було задоволене.

Відео У Харкові сьогодні поховали Юрія Димента

Залиште свій коментар

Вибір редакції