Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція затримала чоловіка, який два роки ґвалтував свого сина та сина співмешканки

Аброськін вкотре заявив про необхідність запровадження відкритого реєстру педофілів в Україні.

Поліцейські затримали чоловіка, який ґвалтував двох своїх синів – рідного та прийомного.

Затримання відбулося 9 лютого "в одній з північних областей", повідомив перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

ВідеоУ ВР зареєстрували відповідний законопроект про хімічну кастрацію педофілів

За його словами, 30-річний чоловік протягом останніх двох років знущався над своїм рідним 10-річним сином та 13-річним сином своєї співмешканки.

Аброськін зазначив, що збочинця затримали завдяки небайдужості людини, яка запідозрила його в статевих злочинах против дітей та звернула на це увагу поліції.

Перший заступник голови Нацполіції вкотре заявив про необхідність запровадження відкритого реєстру педофілів в Україні.

"Поки наша спільнота турбується за анонімність дитячих ґвалтівників, вони лишають наших дітей майбутнього", - написав Аброськін у Facebook.

Нагадаємо, група депутатів ВР зареєструвала законопроект, який має зробити жорсткішим покарання для педофілів. Зокрема, пропонують імена тих, хто вже скоїв такий злочин, зібрати в єдиному відкритому реєстрі, а самих збоченців, окрім тюремного терміну, карати хімічною кастрацією, аби не допускати рецидивів у майбутньому. 

 

Рахунок покалічених покидьками дітей зростає з кожним днем. Сьогодні в одній з північних областей поліцейські затримали...

Опубліковано Вячеславом Аброськиним 9 лютого 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції