Поліція затримала підозрюваного у справі зникнення Тараса Познякова

Поліція затримала підозрюваного у справі зникнення Тараса Познякова

Фото: vsluh.ru

Суд прийняв рішення про тримання підозрюваного під вартою.

Поліція в Хмельницькій області у справы Тараса Познякова ("Блаблакар") затримала Дмитра Голуба.

Про це повідомляє голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в Facebook.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 6 і 12 частини 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Сьогодні Києво-Святошинський районний суд Київської області ухвалив рішення про утримання Голуба під вартою - 60 діб до 02 жовтня 2016. Оперативно-розшукові та розшукові заходи тривають.

Нагадаємо, Тарас Позняков зник у Києво-Святошинському районі приблизно за 35 км від Києва ще 4 квітня. Вранці він виїхав зі Львова на власному автомобілі, взявши, за деякими даними, невідомого попутника через популярний сервіс BlaBlaCar, проте в Київ так і не доїхав.

Наголошується, що Позняков працює помічником судді Шевченківського районного суду. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство), оскільки за цією статтею зазвичай відкривають провадження у випадках зникнення людей. Також водія оголосили у всеукраїнський розшук. Пізніше в Київській області був виявлений його автомобіль.

Авто зниклого львів’янина Тараса Познякова знайшли

Авто зниклого львів’янина Тараса Познякова знайшли

Дмитро Голуб — колишній боєць "Правого сектора"з позивним "Тоф".

Тіло Познякова до сих пір не знайдено.

Повʼязані теми:

Наступна публікація