Поліція затримала жінку, яка півроку тому в театрі в Дніпрі вдарила молотком по голові АТОвця

Сепаратистка перебувала в розшуку.

У Дніпрі правоохоронці затримали жінку, яка півроку тому, в жовтні 2016-го, в Оперному театрі під час антракту підійшла до ветерана АТО, вигукувала щось про "русский мир", нецензурно облаяла бійця та його дружину, а потім вдарила чоловіка молотком по голові. Також у сумці в неї був кухонний ніж.

Проти сепаратистки відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального Кодексу України – умисне нанесення легких тілесних ушкоджень. Як зазначили в поліції, підозрювану доправили до Дніпровського відділу поліції, з нею розпочинають слідчі дії. Раніше жінка перебувала у розшуку. Про це передає "Радіо Свобода".

Нагадаємо, що після нападу в театрі інцидент мав продовження. З театру опери та балету звільнили артистку хору Катерину Фондуроко, яка в соцмережах писала повідомлення на підтримку дій нападниці.

Загалом експерти відзначали почастішання випадків "побутового сепаратизму" в Дніпрі. Незадовго до того в Дніпрі бійця АТО побили біля приватного закладу харчування за те, що він зробив зауваження персоналу щодо трансляції російського телеканалу.

ВідеоТеатралка-сепаратистка з молотком напала на ветерана АТО в опері Дніпра

Залиште свій коментар