Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Валізу з мертвим хлопчиком знайшли в кущах у Чернівцях наприкінці червня.

Поліція затримала Анну Пілявську, 1997 р.н., уродженку Хмельницької області, яка місяць тому в Чернівцях викинула у валізі свого мертвого 3-річного сина.

"Завдяки допомозі звичайних громадян тільки сьогодні, через місяць після смерті дитини, була знайдена ця жінка, яка свою рідну дитину, трирічну малечу, викинула, як непотрібне сміття, у валізі. Матір’ю її назвати не можу. Дякую нашим небайдужим громадянам за допомогу!" - написав у Facebook перший заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

Інших подробиць поки що немає.

Нагадаємо, валізу з мертвою дитиною знайшли в кущах у Чернівцях наприкінці червня. Труп хлопчика був замотаний у ковдру. Поліція тоді одразу відкрила кримінальне провадження за фактом умисного вбивства. Майже одразу встановили, хто матір дитини, й місяць її розшукували.

Відео Трирічний хлопчик, якого знайшли у валізі в Чернівцях, міг померти від астми

Щоб остаточно це підтвердити, проведуть додаткові дослідження. Поки ж експертам вдалося з'ясувати - дитина померла за кілька днів до того, як виявили тіло. Слідів насильницької смерті не було, натомість підтверджено, що хлопчик хворів на бронхіальну астму.  

Трирічний хлопчик, якого знайшли у валізі в Чернівцях, міг померти від астми

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції