Поліція заявила про звільнення 20 затриманих у Кривому Торці блокувальників

Дата публікації
Перегляди
1968
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поліція заявила про звільнення 20 затриманих у Кривому Торці блокувальників

Фото: Reuters

Активісти теж підтверджують звільнення блокувальників.

Поліція звільнила 20 блокувальників, які були затримані на редуті у Кривому Торці Донецької області.

Про це у ніч проти 14 березня повідомляє прес-служба поліції області.

"Перевірка громадян, які були доставлені до Торецького відділення поліції зі станції Кривий Торець, триває. Після перевірки, дачі пояснень та медичного огляду вже відпущені 20 блокувальників", - йдеться у повідомленні.

У поліції заявляють, що із 43 затриманих п'ятеро виявилися раніше засудженими. Один із них – мешканець Житомирської області – дев'ять років відсидів за вбивство.

10 затриманих повідомили, що вони брали участь в антитерористичній операції, але поки не надали документи, що це підтверджують. Лише четверо із затриманих - власники зареєстрованої зброї.

"Перевірка триває. Поліція працюватиме вночі, аби скоріше відпустити людей, які не причетні до правопорушень, додому", - йдеться у повідомленні.

Вінницька активістка Таїса Гайда теж підтверджує звільнення блокувальників.

"Тільки що говорила з одним із затриманих блокадників. Їх випускають", - написала вона у Facebook.

Тим часом народний депутат Єгор Соболєв заявив, що затримані блокувальники розкидані по дев'яти поліцейських дільницях. Інший депутат Семен Семенченко шукає ці відділки на Донеччині.

Народний депутат Оксана Сироїд з посиланням на СБУ повідомляє про звільнення усіх блокувальників. Але, за її словами, наразі вдалося з'ясувати місцеперебування шістьох затриманих.

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває вже понад місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, адже вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.

Штаб блокади 13 березня повідомляв, що невідомі вдерлися до редуту "16 добровольчого батальйону" у Кривому Торці на БТРах. У СБУ, натомість, заявили, що не штурмують блокадників, а борються з диверсантами

Силовики назвали причини розгону "16 редуту" блокади

Силовики назвали причини розгону  "16 редуту" блокади

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1968
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація