Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція знайшла винного в отруєнні понад 30 дітей у школі у Миколаєві

Підозрюваний зізнався у скоєному.

До масового отруєння дітей у 6-й загальноосвітній школі Миколаєва причетний 16-річний юнак. Він зізнався у скоєному.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Правоохоронці допитали підлітка у присутності дідуся. Хлопець розповів, що 21 травня, коли сталося масове отруєння, він прийшов до школи до свого знайомого. За його словами, у шкільній вбиральні він випадково, через власну необережність, розпилив перцевий балончик, який носив із собою для самооборони.

За узгодженням з прокуратурою неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства.

Нагадаємо, 21 травня у Миколаєві 37 дітей отруїлися невідомою речовиною під час занять в одній зі шкіл міста. Унаслідок масового отруєння двоє дітей потрапили до реанімації

8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах також трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає.

Того самого дня у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

ВідеоУ Миколаєві 36 дітей отруїлися невідомою речовиною у школі

Двоє дітей опинились у реанімації. Чотири сотні дітей евакуювали зі школи у Миколаєві через їдкий запах та скарги на стрімке погіршення самопочуття. Що спричинило отруєння, стане відомо за кілька днів, коли з'являться результати аналізів крові потерпілих. 

У Миколаєві 36 дітей отруїлися невідомою речовиною у школі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції