Поліграф підтвердив, що Краснов працював на спецслужби РФ і отримував кошти на теракти - СБУ

Глава СБУ повідоми подробиці перевірки Краснова на поліграфі

Перевірка голови громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова на поліграфі свідчить про те, що на 98% він співпрацював зі спецслужбами Росії.

Про це в інтерв'ю журналістам ТСН повідомив глава СБУ Василь Грицак.

"Для того, щоб не було питань до нас, ми запросили представників "Азова". За результатами дослідження отримані відповіді і зареєстровані підвищення фізіологічної реакції, які з імовірністю 98% свідчать про те, що Краснов збирав і передавав інформацію російським спецслужбам. Він приховує канали зв'язку для передачі інформації, контактів з кадрами російських спецслужб, зокрема з Голоскоковим. Краснов отримував від російських спецслужб заробітну плату за надання інформації розвідувального характеру, а також грошові кошти для організації терактів в Україні", - сказав Грицак.

Також він додав, що поліграф підтвердив, що Краснов мав в Україні чинити низку терактів і вбивств українських патріотів.

"Я залишу поза кадром момент, що громадянин Краснов дає характеристики своїм колегам з корпусу "Азов" і деяким народним депутатам у розмові з Голоскоковим. Тільки з етичних міркувань", - зазначив глава СБУ.

Нагадаємо, СБУ затримала Краснова в ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі" росіянам списків "Азова". Сам Краснов звинувачення відкидає і розповідає про тортури силовиками.

3 березня столичний суд обрав Станіславу Краснову цілодобовий домашній арешт.

ВідеоГлава СБУ повідоми подробиці перевірки Краснова на поліграфі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: