Поліграф підтвердив, що Краснов працював на спецслужби РФ і отримував кошти на теракти - СБУ

Глава СБУ повідоми подробиці перевірки Краснова на поліграфі

Перевірка голови громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова на поліграфі свідчить про те, що на 98% він співпрацював зі спецслужбами Росії.

Про це в інтерв'ю журналістам ТСН повідомив глава СБУ Василь Грицак.

"Для того, щоб не було питань до нас, ми запросили представників "Азова". За результатами дослідження отримані відповіді і зареєстровані підвищення фізіологічної реакції, які з імовірністю 98% свідчать про те, що Краснов збирав і передавав інформацію російським спецслужбам. Він приховує канали зв'язку для передачі інформації, контактів з кадрами російських спецслужб, зокрема з Голоскоковим. Краснов отримував від російських спецслужб заробітну плату за надання інформації розвідувального характеру, а також грошові кошти для організації терактів в Україні", - сказав Грицак.

Також він додав, що поліграф підтвердив, що Краснов мав в Україні чинити низку терактів і вбивств українських патріотів.

"Я залишу поза кадром момент, що громадянин Краснов дає характеристики своїм колегам з корпусу "Азов" і деяким народним депутатам у розмові з Голоскоковим. Тільки з етичних міркувань", - зазначив глава СБУ.

Нагадаємо, СБУ затримала Краснова в ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі" росіянам списків "Азова". Сам Краснов звинувачення відкидає і розповідає про тортури силовиками.

3 березня столичний суд обрав Станіславу Краснову цілодобовий домашній арешт.

Глава СБУ повідоми подробиці перевірки Краснова на поліграфі

Перевірка голови громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова на поліграфі свідчить про те, що на 98% він співпрацював зі спецслужбами Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: