Політичні суперечки в Житомирі

Їхньою причиною стала участь спікера ВР Олександра Мороза в сесії місцевої обласної ради. З ранку в місті проходили пікети.

Олександр Мороз
Архів
Приїзд Олександра Мороза викликав політичні суперечки на Житомирщині.
Голова Верховної ради України Олександр Мороз сьогодні, 16 серпня, взяв участь у роботі сесії Житомирської обласної ради. Його присутність викликала в місті політичні конфлікти.

Перебуваючи на сесії Житомирської облради, Мороз, зокрема, висловив переконання в тому, що Житомиру ”пощастило з головою обласної ради". 

Про це лідер Соціалістичної партії України сказав під час прес-конференції, оцінюючи діяльність голови Житомирської облради Ірини Синявської.

”Ірина Синявська є толковою жінкою, яка знає справу, має харизму та характер, вміє добиватися поставлених завдань та об’єднувати людей”, - сказав Мороз.
 
Говорячи про ситуацію, що склалася в Житомирській облраді, політик зазначив, що ця ситуація “є проекцією київської, і це у мене не викликає сумніву”. ”Абсолютно зрозуміло, хто за цим стоїть. Сценарій той же, однак трошки інші виконавці”, - додав він. 

Дії Мороза вже розкритикував голова Житомирської облдержадміністрації Юрій Павленко. Він вважає сьогоднішню сесію Житомирської обласної ради за участю лідера СПУ незаконною. 

Про це Павленко заявив сьогодні, виступаючи перед депутатами на сесії перед тим, як залишити її. 

За словами Павленка, він вважає, що “спікера Верховної ради використали сьогодні як прикриття для злочинців".
Він також повідомив, що сьогодні зранку до облради не пустили представника виконавчої служби ,який мав зробити все, аби у сесії не брали участі 9 депутатів фракції БЮТ в облраді, яких раніше політрада цієї політичної сили позбавила депутатських мандатів. 

Павленко зазначив, що ”представника виконавчої служби не допустили на сесію нібито через присутність на ній Олександра Мороза - особи, що охороняється”. 

Вранці 16 серпня перед Житомирською обласною держадміністрацією розпочалися мітинги за участю прихильників Партії регіонів, БЮТ, СПУ та НУ-НС.

Представники Партії регіонів та СПУ прийшли на акцію на підтримку діяльності голови Житомирської обласної ради Ірини Синявської.
 
Як повідомив УНІАН депутат Житомирської міської ради, член Партії регіонів Андрій Сарно, “ми прийшли, аби підтримати Синявську, оскільки сьогодні можливе питання на сесії обласної ради про її відставку. Натомість наша політична сила переконана, що Синявська спроможна покращити життя громади Житомирщини.
 

Юрій Павленко
УНІАН
Юрій Павленко висловив невдоволення з приводу останніх дій Олександра Мороза та залишив сесійну залу Житомирської облради.
Крім того, він повідомив, що пікетувальники від Партії регіонів добиваються, щоб губернатор Житомирської області Юрій Павленко, який бере участь у парламентських виборах у складі блоку "Наша Україна - Народна самооборона", пішов на час виборів у відпустку, "а не задіював адмінресурс під час поїздок Житомирщиною".
 
Водночас, учасники акції - представники БЮТ та "НУ-НС" - тримали гасла "Зрадникам не місце в Раді", "Синявську – геть", "Олександр Мороз – скільки коштує зрада?"

На початку сесії з критичними заявами, адресованими керівництву облради, виступили керівники двох фракцій - Віталій Француз (БЮТ) та Анатолій Фещенко (”Наша Україна”), які заявили, що сесія є нелегітимною, після чого депутати цих фракцій покинули сесійну залу. 

До них також долучився губернатор області Юрій Павленко.

ВідеоМороз відвідав Житомир

ВідеоУ Житомирі депутатів міськради та журналістів на зустріч із Морозом не пустили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: