Політичний конфлікт у Фастові

Місцеві депутати висловили недовіру мерові міста Фастова, що у Київській області.

У Фастові під Києвом місцеві депутати зняли голову міста з посади. Причина - систематичне порушення Конституції. 

Міський очільник Володимир Тимофієв звинувачення відкидає. Він каже, за спробами його усунути стоїть один із найзаможніших БЮТівців. Ціна питання - півтори тисячі гектарів землі в міській смузі, а також 500 мільйонів так званого "відкату" від інвестицій, що найближчим часом мають бути в місті. 

Щоб розповиіти свою версію депутатського демаршу Тимофієв перериває своє столичне відрядження. На дивані-барикаді, просто під дверима свого кабінету зізнається: так, справді "рукоприкладався, але ж на те були суто чоловічі підстави”.

Міський очільник запевняє: реальні причини кадрової революції набагато простіші. Мовляв, увесь галас через гроші. Великі! Та землю. Поки що нічийну.

Тимофієв розповідає: той відомий мільярдер-політик навіть кілька разів запрошував його на побачення та пропонував конкретні гроші й гаразди. Колишній депутат, а нині кандидат у ті таки депутати від БЮТ, своє чергою, не шкодує слів та емоцій. 

Хто надалі ставитиме у Фастові підписи під рішеннями міської ради, вірогідніше за все, дасть відповідь суд. Утім, цілком можливо, що справа дійде і до найпопулярнішої останнім часом забавки: колективного волевиявлення.

ВідеоЗвільнення мера Фастова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: