Політичну рекламу проаналізують

У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення створено експертну комісію для аналізу агітаційної та політичної реклами для виборчої кампанії.

Як передає УНІАН, про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко сьогодні на брифінгу в Києві.

«Комісія аналізуватиме агітаційні й політичні матеріали, надаватиме висновки, на основі яких ми розроблятимемо рекомендацію для мовників або застосовуватимемо заходи там, де будуть явні порушення», - сказав Шевченко.

Раніше він заявив, що поява політичної реклами до початку виборчої кампанії стала результатом недосконалого виборчого законодавства, яке регулює проведення дострокових виборів.

«Зараз таке міжсезоння, коли ще всі механізми не запрацювали, і це не з нашої вини», - сказав Шевченко.

Голова Нацради вважає це тимчасовим явищем. «Це недолік законодавства, коли політична реклама ще не регулюється, але фактично вона вже з`явилася. Ми не хотіли б штучно регулювати ці процеси», - пояснив він.

Тим часом, Шевченко розцінює рекламу Партії регіонів, що з`явилася в електронних ЗМІ, Блоку Юлії Тимошенко і «Нашої України» агітаційними матеріалами, а не соціальною рекламою.

Крім того посадовець повідомив, що Україна готова відмінити обмеження на присутність іноземних інвестицій в мас-медіа за умови забезпечення прозорого процесу капіталовкладень.

«Україна готова зняти обмеження, якщо процес буде прозорим, але це необхідно вирішувати на законодавчому рівні», - сказав Шевченко.

У свою чергу, голова Європейської платформи регуляторних органів Дуня Міятовіч наголосила, що кожна країна повинна самостійно визначати частку присутності іноземних інвесторів на вітчизняному медіа-ринку.

«Будь-яка держава прагне залучити якомога більшу кількість іноземних інвестицій, у тому числі і в медіа-ринок. Але це повинна бути урядова політика, закріплена відповідними нормативно-правовими актами», - наголосила вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: