Політики поспішають рекламуватися на бігбордах, поки дешево

Поява великої кількості зовнішньої політичної реклами пояснюється дірками в українському законодавстві. Рекламуватися до початку передвиборчої кампанії законно.

Передвиборча кампанія перед президентськими виборами ще не почалася, а на вулицях країни вже повно бігбордів з обличчями політиків. Виявляється, жодних законів вони не порушують.

У Криму вже висять усміхнені обличчя Віктора Януковича, який бажає миру кримчанам. Крім того, його партія рекламує сам півострів – Віктор Янукович був тут нещодавно. Віктор Ющенко традиційно видає послання на злобу дня та до національних свят. Останні щити – до Дня Конституції. Щитів прем'єр-міністра Юлії Тимошенко поки що не видно, хоча і вона зазвичай не пропускає привітань, принаймні, із жіночими святами.

На великих бігбордах з'явився Борис Тарасюк. Але він твердить, це не його особиста реклама, а реклама Народного руху України, пов'язана з його 20-літтям. На питання, чи збирається він у президенти, Тарасюк відповідає, що це вирішить з'їзд партії, що буде в жовтні.

Проте у зовнішній рекламі перевершив всіх Арсеній Яценюк, і не тільки кількістю, а й креативністю. Ідею мілітаристських кольорів на щитах він пояснює тим, що кольори відображають настрої в країні, підкреслюючи, що це не політична реклама.

Вже готова нова реклама кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Він рекламувався і раніше, це була конституція порядку. На свіжих бігбордах слово "порядок" уже не прив'язане до Конституції, а просто до Гриценка.
Іще один різновид появи політиків на зовнішній рекламі – це журнали, де на першій сторінці – фото політиків, як-от Валерія Коновалюка.

"Ні у кого не виникає сумніву що я буду приймати достатньо активну участь в найближчих президентських виборах для того, щоб зробити все можливе для перемоги нашого кандидата Віктора Януковича", - розтлумачив ідею реклами Коновалюк.

Бігборди з політиками, що з'являються зараз, юридично нічого не порушують. До офіційного старту кампанії ще приблизно два місяці. У ЦВК кажуть, що дія закону поширюється тільки на період офіційної кампанії, та й покарань за порушення не передбачено.

Відтак рекламісти нарешті можуть поліпшити своє становище, коли на вулицях порожніють рекламні щити.
Наразі один великий бігборд у середньому коштує близько трьох тисяч гривень на місяць. Якщо купувати оптом, обіцяють знижки.

Ближче до виборів, в Україні можуть розібрати всі вільні щити, тоді рекламісти матимуть можливість улаштувати аукціони – віддавати тому, хто заплатить більше. А те, що на президентській кампанії не економитимуть, політологи передбачають уже зараз.

Про усе розмаїття зовнішньої політичної реклами – у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українські зірки підуть в депутати, щоб легалізувати наркотики

Тимошенко пообіцяла, що після виборів почне саджати

В Росії на білбордах рекламують Сталіна

БЮТ, Партія регіонів та Блок Литвина стали лідерами замовних статей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: