Політолог: Тігіпко зайняв ліберальну нішу в Україні

Експерт Михайло Погребинський вважає, що Тігіпко не ховається за популістськими запевненнями "все в країні добре", а говорить про проблеми з послідовною ліберальною позицією.

Заяви віце-прем'єра, лідера "Сильної України" Сергія Тігіпка спрямовані на ліберально орієнтований електорат. Про це заявив політолог Михайло Погребинський.

"Тігіпко першим відкрито заговорив про реальні шляхи подолання економічних проблем", - політолог.

На його думку, Тігіпко прийшов до висновку, що ховатися за популістськими запевненнями "все в країні добре" - неправильна позиція. "Тому він говорить про проблеми з послідовною ліберальної позиції. І це дає йому шанс на політичне майбутнє", - сказав він.

"В Україні досить багато людей, які розуміють: в умовах економічної кризи не обійтися без підвищення тарифів на газ для населення і комунальні послуги, без субсидування малозабезпечених верств населення, без залучення кредитів Міжнародного валютного фонду, без проведення непопулярних реформ у соціальній сфері, зокрема , підвищення пенсійного стажу і строку виходу жінок на заслужений відпочинок. Все це підказує здоровий раціональне спостереження за реальним станом справ в економіці", - заявив Погребинський.

При цьому Погребинський звернув увагу на те, що ліберальну нішу в Україні за тривалий час ніхто так і не зайняв. "Відкрито говорити про шляхи подолання економічних проблем політики боялися", - наголосив політолог.

"Президентські вибори, звичайно, ще далеко, але електоральна підтримка Сергія Тігіпка зараз на рівні 15% - це хороший завдаток на майбутнє", - підсумував Погребінський.

Читайте також:

Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

У Тігіпка розроблять програму реформування ЖКГ для регіонів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: