Політологи назвали конкурента Януковича

Політолог припускає, що віце-прем’єр Андрій Клюєв може розглядатися потенційним спадкоємцем не тільки Азарова, а й президента. І на перспективу він може бути конкурентом для самого Януковича.

Віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв може розглядатися потенційним спадкоємцем не тільки прем'єра Миколи Азарова, а й президента Віктора Януковича. Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

"У Миколи Азарова немає амбіцій, крім прем'єрських, в силу свого віку, а ось Клюєв може розглядатися потенційним спадкоємцем не тільки Азарова, а й президента. І в цьому сенсі на перспективу він може бути конкурентом для самого Януковича", - підкреслив політолог.

"Те ж стосується іншого претендента Бориса Колесникова", - додав Фесенко.

При цьому експерт не виключив, що якщо Янукович зважиться на кардинальні кадрові перестановки, то посаду керівника уряду може зайняти і нинішній глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Хоча він сам ідеально себе відчуває на посаді глави Адміністрації. Щодо Тігіпка, то в нинішній політичний ситуації і після програшу на місцевих виборах, під вогнем критики з приводу Податкового кодексу, Сергій Тігіпко є сумнівним претендентом на посаду прем'єра", - резюмував експерт.

Нагадаємо, Андрій Клюєв займає в уряді Миколи Азарова посаду першого віце-прем'єра.

Читайте також:

Янукович не любить політику і вважає Тимошенко "жебрачкою"

Янукович почав втрачати популярність на Донбасі

Складено рейтинг найбільших підлабузників Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: