Політологи порівняли Януковича з Брежнєвим, а Тимошенко з Катериною II

В Януковичеві побачили реінкарнацію Брежнєва, в Тимошенко - Катерини II

У разі перемоги на виборах президента України Юлії Тимошенко політична ситуація буде більш-менш стабільною, але в економічному плані варто очікувати переділу власності й зникнення з інформаційного простору деяких нинішніх олігархів, які перейдуть у розряд "ворогів народу".

Про це сьогодні сказав директор Інституту Горшеніна політолог Кость Бондаренко, посилаючись на ", зроблені на спільному семінарі Інституту Горшеніна й газети "Левый берег".

Характеризуючи можливі наслідки президентських виборів, Бондаренко сказав: "Тиждень тому провели семінар, присвячений деяким футуристичним прогнозам. Хотілося б відзначити декілька тез. У разі перемоги Тимошенко можна говорити про більш-менш стабільну ситуацію в країні в політичному плані. Але в економічному плані - варто очікувати переділу власності й зникнення з інформаційного простору деяких нинішніх олігархів, які перейдуть у розряд "ворогів народу". У відносинах із Росією та Заходом спостерігатиметься паритет. Уряд переважно складатиметься з технічних міністрів – у тому числі й технічного прем`єр-міністра. Виконавча влада перебуватиме в ручному управлінні президента Тимошенко".

Згідно з прогнозами, озвученими експертом, "перемога Януковича напевно призведе до конфлікту між президентом і прем`єром (яким залишатиметься невизначено тривалий час Тимошенко). Це, швидше за все, виллється в дострокові парламентські вибори".

Проводячи історичні паралелі, Бондаренко зазначив, що Тимошенко сприймається сьогодні як якась реінкарнація Катерини ІІ, а Віктор Янукович – як аналог Леоніда Ілліча Брежнєва. "Країні запропоновано вибір між двома історичними персонажами, а не між двома українськими політиками", - вважає політолог.

Як повідомлялося, згідно результатів опитування громадської думки соціологічної групи "Рейтинг", у першому турі виборів президента наразі лідирує Віктор Янукович (33,8% опитаних), на другому місці – Юлія Тимошенко (18,8%).

Читайте також:

В ПР розповіли, хто і як веде Януковича до президентства

Янукович підготував програму "антимайдан"

Ющенко: Вона – криза і катастрофа. Вона не переможе

Герман: Тимошенко використовує екстрасенсів і схожа на "дівку з окружної"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: