Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політтехнолога Петрова, що є фігурантом у справі про домагання чиновника МВС, відпустили під домашній арешт

Домашній арешт триватиме два місяці.

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід політтехнологу Володимиру Петрову у вигляді домашнього арешту строком на два місяці. 

Відповідний запобіжний захід суд ухвалив у п'ятницю, 30 листопада.

Цілодобовий домашній арешт триватиме до 29 січня 2019 року.

Нагадаємо, 29 листопада військова прокуратура затримала відомого політтехнолога Володимира Петрова у справі про домагання і погрози співробітника Департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка щодо студентки Наталі Бурейко. Петрова підозрюють у організації кампанії з дискредитації посадовця. Пізніше Бурейко вперше прокоментувала справу - каже, що віддала свої паролі до соцмережі і не знала, що відбувається.

У п'ятницю, 30 листопада, Печерський суд Києва обрав запобіжний захід блогеру Олександру Барабошку, який є також фігурантом у цій справі, у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у 3 мільйони гривень.

ВідеоЧорні креативники: хто і навіщо втягнув студентку і поліцейського у секс-скандал

Найгучніший секс-скандал цього року зі студенткою і поліцейським видумали відомі креативники. За підозрою в організації злочину силовики вже затримали політтехнолога Володимира Петрова. Кажуть, що накрили і всю його контору. 

Чорні креативники: хто і навіщо втягнув студентку і поліцейського у секс-скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції