Політтехнологи наших політиків. Спростування

Прес-служба Юлії Тимошенко оприлюднила спростування чуток про те, що пані Тимошенко користується послугами американського політтехнолога.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко. Фото: tymoshenko.com.ua
Прес-служба Блоку Юлії Тимошенко заявила, що ніякий Джон Локхарт не працює на Блок Юлії Тимошенко, не працював раніше, і, очевидно, не працюватиме у майбутньому.

Нагадаємо, раніше було розповсюджено інформацію про те, що лідерка БЮТ Юлія Тимошенко співробітничає з командою, очолюваною ветераном Білого Дому політтехнологом Джоном Локхартом, послуги якого коштують близько 200 тисяч доларів на місяць (приблизно 1 мільйон гривень). Про це, як передає ProUA, повідомив доктор історії, колишній прес-секретар екс-президента США Біла Клінтона Гері Келлнер.

„Вибір Тимошенко – це персональні зв’язки людей, які й порадили їй Локхарта,” – появнив Келлнер. 

За словами Келлнера, послуги політтехнологів українського прем’єр-міністра Віктора Януковича коштують дешевше – близько 150 тисяч доларів на місяць.

„На Януковича працює Пол Манафор, найбільш відомий у національній політиці США консультант. Він зробив кар’єру, консультуючи людей із тяжкими характерами,” – розповів Келлнер.

При цьому, Президент України Віктор Ющенко, як стверджує Келлнер, також користується послугами американського спеціаліста Стена Андерсена, який кілька років поспіль працював разом з Полом Мана фортом консультантом Януковича. „Кожен із трьох основних гравців на сьогоднішньому політичному полі – Тимошенко, Янукович і Ющенко – взяв групу, до якої входять серйозні американські політтехнологи,” – підсумував Келлнер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: