Політв’язень Бекіров не встає з ліжка через защемлення нерва - адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це могло статися через погані умови утримання в СІЗО.

Український політв’язень Едем Бекіров взагалі не встає з ліжка через защемлення нерва в хребті.

Про це повідомляє його адвокат Олексій Ладін, передає ТСН.Ранок.

Він припускає, що защемлення могло статися через неналежні умови тримання політв’язня в медсанчастині Сімферопольського СІЗО.

Його донька намагається передати йому знеболювальне. Бекіров - інвалід першої групи, має низку важких діагнозів. Вона вкотре заявила, що лікарі не надають її батьку належної допомоги.

Нагадаємо, Едем Бекіров зник в окупованому Криму 12 грудня 2018-го. Попри погане самопочуття, він поїхав туди, аби відвідати родичів і стареньку матір. Потім виявилося, що Бекірова доправили до будівлі ФСБ РФ в Сімферополі, йому висунуто звинувачення у зберігання боєприпасів. Чоловіка затримали за його проукраїнську позицію, переконані його родичі. 13 грудня так званий Київський районний суд Сімферополя заарештував його за підозрою у зберіганні боєприпасів.

У СІЗО у Бекірова розпочалися значні проблеми зі здоров’ям. У нього активно прогресує цукровий діабет без необхідних медикаментів. Через це 11 червня Європейський суд з прав людини зобов’язав РФ негайно перевезти Бекірова до лікарні, однак Росія досі не виконала рішення суду.

ВідеоУкраїнський політв'язень Едем Бекіров не встає з ліжка через защемлення нерва в хребті

Про це повідомляє його адвокат Олексій Ладін. Він припускає, защемлення могло статися через неналежні умови тримання політв'язня в медсанчастині Сімферопольського СІЗО. Його донька намагається передати йому знеболювальне.  

Український політв'язень Едем Бекіров не встає з ліжка через защемлення нерва в хребті

Залиште свій коментар

Вибір редакції