Політв’язня Бекірова перевезли із сімферопольського СІЗО до лікарні

Дата публікації
Перегляди
1096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Політв’язня Бекірова перевезли із сімферопольського СІЗО до лікарні

Про це адвокат кримця повідомив українській омбудсменці.

Окупаційна влада Криму перевезла політв’язня Едема Бекірова із слідчого ізолятору в Сімферополі до лікарні ім. Семашка. Про це повідомляє уповноважена з прав людини Людмила Денісова з посиланням на слова адвоката бранця злочинного режиму.

Щойно адвокат Едема Бекірова повідомив, що сьогодні його підзахисного, який утримується в Сімферопольському СІЗО, було...

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 21 серпня 2019 р.

За наявною інформацію, хворого Бекірова вже оглянули ендокринолог, невролог і кардіолог, у пацієнта були взяті аналізи. "У вівторок, 27 серпня, очікується госпіталізація Бекірова в республіканську лікарню неврології цивільного типу для подальшого стаціонарного обстеження, яке триватиме 7-8 днів", - розповіла Денісова.

"Врятуйте мого батька": донька політв'язня Бекірова звернулася до Зеленського

"Врятуйте мого батька": донька політв'язня Бекірова звернулася до Зеленського

Подальша доля політв’язня залежатиме від результатів цих досліджень. На їх базі лікарська комісія має вирішити, чи можна Бекірова надалі тримати в умовах СІЗО. "Сподіваюся, що за результатами обстежень Едему Бекірову буде надана необхідна медична допомога в повному обсязі, а також вдасться змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт", - зауважила українська омбудсменка.

"Оскільки проведення цих обстежень ініціює уряд РФ, то можна говорити про виконання другого рішення Європейського суду з прав людини щодо кримського татарина Едема Бекірова. Я знову закликаю міжнародну спільноту тримати справу пана Бекірова під пильним наглядом та не допускати порушення його прав і свобод", - додала вона.

Як повідомлялося напередодні, "Верховний суд республіки Крим" задовольнив апеляційну скаргу адвокатів кримськотатарського активіста Едема Бекірова про передавання кримінальної справи проти нього у Красноперекопський районний суд. "Це маленька перемога", - сказав адвокат політв'язня Олексій Ладін. За його словами, етапування Бекірова у Красноперекопськ було небезпечним для його здоров'я.

Наступна публікація